Makač namakaný, ten Robo F.

Autor: Lucia Nicholsonová | 27.8.2015 o 13:26 | (upravené 27.8.2015 o 13:43) Karma článku: 13,89 | Prečítané:  7241x

Zvažujem, či ho nebudem voliť. Mocný chlap je ten náš Róbert a mocný chlap dokáže mocne viesť krajinu. Okrem toho, v tých obťahovákoch je rozkošný. Makač namakaný.

Raz už sme tu takého mocného mali, pamätáte? Vladimír Mečiar ťal sekerou do dreva, až iskry lietali. Riadny, mocný Slováčisko to bol. Bačoval v tejto krajine vskutku tak ako rúbal, hlava nehlava. Z jeho privatizácie sa táto krajina nespamätala doteraz, zato jeho partička privatizérov nám tu doteraz smrdí ako mafia aj cez svoje zbohatlícke deti, z ktorých sú celebrity.

Toho, kto Mečiarovi nesedel, umlčali, uniesli, zavraždili. Pamätáte si na únos Kováča Jr. a vraždu Remiáša, nie? Ak nie, asi ste vtedy čítali denník Slovenská republika, v tom bolo toľko cenzúry, že ste sa nemohli dočítať o Slovensku ako o čiernej diere na mape Európy. Zato Sme a jeho redaktorom za pravdu vybuchovali autá.

Ten marketingový mág Róbert F. sa strápňuje. Stal sa z neho plagiátor. Okukal, že Putinovi všetky tie jeho kachličky na bruchu a vyrysované bicepsy vyšli. Tak skúša. A viete čo? Myslím si, že mu to vyjde.

Na tých 40% to zapôsobí presne tak, ako to svojho času pôsobilo na mečiarove babky a hladných Rusov. Lebo hlas akéhokoľvek analfabeta je hlasom. Lebo ľudia majú krátku pamäť a pripomienky o všetkých krádežiach tejto vlády v novinách a na nete sa k nim nedostanú. Kým sa k ním nedostanú a kým im nezačneme otvárať oči, prevalcujú nás. Zas.

Každý normálne zmýšľajúci a je mi jedno koho voliaci by mal preto ZOBUDIŤ SVOJHO SUSEDA. Zobudiť ho a otvoriť mu oči. Povedať mu, že pod svalmi sa skrýva zlodej a nie športovec. Povedať mu, že ten makač vyháňa zmýšľajúcich a šikovných z tejto krajiny, aby tu zostali len takí, čo nevedia čítať a slabne im pamäť a sú odkázaní na jeho sociálne istoty. Alebo to nekomplikujte a povedzte tomu susedovi, nech tým obťahovákom jednoducho odolá. Aj tak sú z Číny :)

p.s. Niektorí z vás nerozumejú slovu obťahováky. Obťahováky sú elastické nohavice vhodné na šport a zábavu, ktoré vám aj pri letnom pohľade dovolia takmer až cítiť buď svalstvo alebo celulitídu :)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Trnka na nahrávke s Kočnerom: Viem, že ma zabijú

Kočnera hnevalo, že Trnka vydieral Haščáka.

Komentár šéfredaktorky

Kočner-Trnka: Ako sa baví šéf gangu s výpalníkom, ktorý začal pracovať na vlastnú päsť

Gorila je podobná trauma ako únos Kováča.


Už ste čítali?