Áno, máme problém. Fica, Danka a Bugára

Autor: Lucia Nicholsonová | 14.3.2017 o 22:09 | Karma článku: 14,84 | Prečítané:  7985x

Slovensko je na tom naozaj zle. Má premiéra, ktorý chorobne klame. Má predsedu parlamentu, ktorému nikto nerozumie. A do tretice má - Bugára.

1/ Problém Fico

Verím, že Mečiar daroval štep vlastnej DNA a niekto ho musel implantovať do Fica alebo je Fico Mečiarovým potomkom. Len tak sa dá vysvetliť JUDr. Ficovo nutkanie konať po vzore JUDr. Mečiara : privatizovať a za korunu predávať nemocnice Pente, zneužívať políciu, SIS, prokuratúru aj súdy na chránenie seba a svojich gangstrov, nenávidieť prezidenta, z mileniek si robiť štátne radkyne, mať kontakty na organizované skupiny (cez SBS na Takáčovcov, cez svojich donorov – širokých kmotr/ík/ov na biele goliere), potláčať práva opozície, fackovať /verbálne/ novinárov a oblbovať národ tak bezočivo a obratne, že mu stále verí cez 27%.

Tých 27% by malo vedieť, že posledný oklam JUDr. Fica o tom, že sa po 10-tich rokov zobudil a chce rušiť amnestie svojho „papá“ mu vypadol z prieskumu verejnej mienky, v ktorom sa 2/3 respondentov vyslovili za zrušenie amnestií.  Ficovi to v prieskumoch klesá a tak mu jeho Erikovia poradili naoko hrať, že Mečiarove amnestie chce zrušiť. S tzv. „ústavným“ riešením bude hrať o čas cez Macejkovú a jej Ústavný súd. Budú naťahovať čas jak štrúdľu a výsledok bude, že únos M. Kováča ml. bude premlčaným trestným činom a môžeme ho tak nanajvýš morálne odsúdiť. Papá a jeho chalanisko Lexa v base neskončia, Lexa bude naďalej ctihodným občanom cválajúcim na arabských plnokrvníkoch a Mečiar dožije v Elektre. SISkou zavraždený R. Remiáš  sa spravodlivosti nedočká nikdy. Tí, ktorí by dosvedčili, že Mečiar dal príkaz SIS, ktorá zaúkolovala Sýkorovcov  a tí nastražili R. Remiášovi do auta nálož, už vymreli /Svěchota atď/.

Za takýto plán JUDr. Fica ja osobne nezahlasujem a pevne verím, že celá opozícia zostane verná deklarovaným zásadám a stanovisku 26-tich odborníkov na ústavné právo. Mečiarove amnestie môžeme zrušiť jednoducho ústavným zákonom od J. Budaja na marcovej schôdzi.

2/ Problém Danko

Ja by som sa na tom JUDr. huncútovi, ktorý popri silnom JUDr. Ficovi chradne a zachraňuje to bonmótmi o „hádzaní horúcich gaštanov zodpovednosti“ aj zasmiala, keby to nebol predseda parlamentu.

Povedzme si na rovinu, že predsedovi NR SR nikto nerozumie a to je jeho výhoda. Keďže mu nerozumieme, nemôžme ho obviňovať z klamstva, lebo naozaj netušíme, ako myslí to, čo hovorí. Pre nás v opozícii, ktorým reálne „hrozí“, že táto absurdná vládna koalícia to neudrží, padne a my nastúpime, je Dankovo náhodné vypúšťanie slov tak trochu barličkou ako ho úplne nevylúčiť z možnej povolebnej spolupráce.  Zostáva dúfať, že jeho preferencie sa budú aj naďalej prepadať a ak by aj skončil v budúcej vláde /napr. s nami/, bude takmer bezvýznamný partner.

Inak, ja viem, že nie každý právnik sa vydarí, ale je tomtom vôbec možné?

3/ Problém Bugár

Bugár je ako ten had, ktorého našli v Dankovej kancelárii za sadrokartónovou stenou. Taký had má prirodzené prostredie v prírode - na rúbaniskách. Predseda Most-Hídu má prirodzené prostredie medzi opozíciou, alebo stranami, pre ktoré bol Mečiar Satan, a ktoré volajú po skutočnom zrušení Mečiarových amnestií a po skutočnom potrestaní vinníkov.

Lenže, Fico sľúbil viac, pred rokom to zložili s predsedom SNS a tak aj za sadrokartónom sa dá prežiť. Bugárová neverbálna komunikácia jeho tela však čoraz viac vypovedá o tom, že v pozícii Ficovho oleandra sa vôbec necíti pohodlne. Najmä teraz, keď vidí, ako chce Fico obísť zrušenie Mečiarových amnestií, proti ktorým Bugár roky bojoval v prvej línii a bol aj teraz pripravený podporiť návrh J. Budaja.

Áno, máme problém. Fica, Danka a Bugára na jednej hromade. A tlačovkami, ako bola tá po rokovaní koaličnej rady, na to len upozorňujú.

  

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?